Co nas wyróżnia

stomatolog Piła

  • Wieloletnie doświadczenie
  • Połączenie profesjonalnego leczenia z relaksem
  • Najnowocześniejszy sprzęt
  • Fachowość i precyzja wykonywanych zabiegów
  • Szybkie i skuteczne znieczulenie
  • Wygoda dojazdu i płatności
  • Wysoki komfort pacjenta
  • Bezpieczeństwo

Kontakt

stomatolog Piła

 

Twój dentysta

ul. Kadetów 2/8, 64-920 Piła

Tel. 67-215-48-38

Dzwonić w godzinach pracy:

Tel. 67-283-00-50 , 602-796-171 , 508-073-054

przejdź do strony kontakt


67-283-00-50 begin_of_the_skype_highlighting 67-283-00-50 end_of_the_skype_highlighting, 602-796-171 begin_of_the_skype_highlighting 602-796-171 end_of_the_skype_highlighting, 508-073-054 begin_of_the_skype_highlighting 508-073-054 end_of_the_skype_highlighting
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Certyfikaty

Zobacz gabinet stomatologiczny Twój Stomatolog w Pile - Lekarz stomatolog Sienkiewicz zaprasza Piła ul. Kadetów 2/8

Polecany gabinet stomatologiczny w Pile. Oferujemy stomatologia zachowawcza stomatolog Piła, leczenie kanałowe chirurgia stomatologiczna dentysta Piła. Jak również między innymi protetyka higiena stomatologiczna Twój dentysta Piła zaprasza.

Warto wiedzieć że nasz gabinet stomatologiczny w Pile przy ul. Kadetów 2/8 zaprasza Wszystkich zainteresowanych usługami stomatologa w każdy dzień roboty (godziny przyjęć lekarza stomatologa podane są w dziale kontakt).

 

Zapraszamy Cię do naszego gabinetu stomatologicznego. Nasze leczenie jest nakierowane przede wszystkim na jakość, skuteczność i  komfort pacjenta. Nasze zabiegi są bezbolesne przeprowadzane w miłej atmosferze. Doświadczenie i profesjonalne usługi, które świadczymy spełniają wygórowane wymagania klientów. Większość ludzi boi się przychodzić do stomatologa, gdyż boi się bólu towarzyszącego podczas zabiegu. Jednakże w naszym gabinecie stosujemy nowoczesne metody leczenia, które niwelują odczuwanie bólu przez pacjenta. Podczas zabiegu utrzymujemy kontakt z pacjentem i w razie jego reakcji przerywamy dalsze czynności. Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych dla dzieci i dorosłych.  Nasza wykwalifikowana kadra zapewni Ci komfort i profesjonalną obsługę. Stomatologia jest dla nas nie tylko pracą, ale również pasją, dzięki czemu przy każdym zabiegu staramy się wykonać go jak najlepiej, aby nasz klient wyszedł zadowolony i chętnie do nas wrócił.
Zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu znajdującego się w.

Zawsze do Twojej dyspozycji doświadczony i wykwalifikowany lekarz stomatolog Piła. Oferujemy, bardzo szeroki zakres usług stomatologicznych, posiadamy bardzo nowoczesny sprzęt stomatologiczny lekarz dentysta Piła. Dentysta stomatolog Piła prywatnie.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych w Pile. Posiadamy nowoczesne studio oraz działamy zgodnie z najnowszymi standardami leczenia. Nasz nowoczesny sprzęt leczniczy oraz diagnostyczny jest w stanie wyleczyć i zdiagnozować wszystkie dolegliwości. W naszym gabinecie dentystycznym pracują tylko i wyłącznie wykwalifikowani lekarze, którzy robią to z pasją. Staramy się, aby nasze leczenie obywało się bez bólu i stresu, każdego naszego pacjenta traktujemy indywidualnie. Posiadamy nowoczesne metody znieczulenia, dzięki którym zapomnisz o bólu! Nasze wieloletnie doświadczenie pomaga w stawianiu precyzyjnych diagnoz, które są podstawą, aby skutecznie leczyć. W naszym gabinecie posiadamy również nowoczesny sprzęt do zdjęć RTG. Gwarantuje on wygodę i bezpieczeństwo, ale również idealnej jakości zdjęcia. Aby poszerzać naszą wiedzę ciągle bierzemy udział w różnego rodzaju kursach stomatologicznych i zdobywamy różne certyfikaty. Polecany gabinet stomatologiczny Piła Zapraszamy!
Joomla extensions by Siteground Hosting